פתרון מדויק לניהול עובדים

ניהול עובדים

העידן המודרני שינה את שיטת העבודה המסורתית, והיום ניתן לעבוד מכל מקום – מהבית, מהמשרד או מהשטח. היכולת לעבוד מרחוק הצריכה גם שיטות ניהול עובדים מתקדמות, יעילות ומדויקות. יש מגוון עבודות ופרויקטים המתבצעים באופן מקוון או במקומות אחרים הרחק מהמשרד, ויש צורך לפקח, לנהל ולתגמל את העובדים באופן מדויק על שעות העבודה שביצעו. 

ניהול של זמן וכוח אדם באופן מדויק ויעיל הוא המפתח להצלחה של כל חברה או ארגון קטן או גדול הכולל סניפים ועובדים רבים. מערכת היחסים בין העובדים להנהלה מבוססת על אמון ביכולת לספק תלוש שכר מדויק. היכולות הטכנולוגיות המתקדמות הביאו לפיתוח כלים שונים למדידת שעות העבודה של עובדים מכל מקום בכל זמן במהירות. דיווח שעות העבודה של העובדים מסייע לבעל העסק ולעובדיו ומבסס יחסי עבודה של שקיפות ודיוק, ויש חשיבות בכך שהדיווח ישקף את המציאות ויתבצע ללא טעויות. 

שעון נוכחות בעידן המודרני

ישנן מספר שיטות למערכת דיווח שעות עבודה של עובדים, והדרך המתקדמת ביותר היום מתבצעת באופן מקוון ואפילו באמצעות אפליקציה. שעון נוכחות עובדים מאפשר לדווח על שעות העבודה באמצעות כרטיס מגנטי, באמצעות טביעת אצבע או עם תג וניתן לדווח גם באפליקציה בטלפון החכם. 

באופן זה ניתן לנהל את שעות העבודה ולדעת את מיקום העובדים בכל זמן בשעות העבודה ואף לדווח על היעדרות או על מחלה, לצרף טפסים שונים, אישורים רפואיים ועוד. גם העובדים יכולים להרגיש ביטחון שזמן העבודה שלהם מדווח במדויק, אפילו אם התבצע לאחר שעות העבודה המוגדרות. הפקת הדוחות לחישוב השכר מתבצעת באופן מדויק המונע טעויות ועוגמת נפש.   

בחירת הפתרון הטוב ביותר

בשנים האחרונות פותחו שעוני נוכחות מתקדמים לעובדים במגוון סוגים המתאימים לכל עסק ולכל חברה. השעונים למיניהם ניתנים להתאמה תוך תמיכה טכנית, הדרכה להנהלה ולעובדים ואחריות על כל סוגי המוצרים. שעון הנוכחות באפליקציה מתאים לכל סוגי הטלפונים החכמים ומאפשר דיווח מדויק מכל מקום, אפילו מחו"ל, ללא צורך להגיע להחתים כרטיס במשרד כפי שהיה נהוג בעבר. שעוני הנוכחות החכמים מאפשרים שקיפות עבור ההנהלה והעובדים, וניתן לצפות בדוח הנוכחות בכל עת, דבר היוצר אפשרות לשינויים בזמן אמת ולצמצום טעויות בתלוש.

לדווח מכל מקום

שעוני נוכחות העובדים בשנים האחרונות מאפשרים שיתוף של מיקום עם טכנולוגיית ג'י פי אס לדיווח מהשטח כשהעובדים יוצאים לעבודות מחוץ למשרד. באופן זה הדיווח מתבצע ללא צורך בתכתובת ובאופן ברור ונוח לחישוב. כך ניתן לסוכנים, נהגים, אנשי מכירות, עובדי ניקיון, עובדי שמירה ועוד לדווח מכל מקום גם ללא תשתית אינטרנט ומחשב צמוד על שעות העבודה לנוחות כל הצדדים. כך מתנהלות חברות היום בעידן שעוני הנוכחות החכמים בצורה נוחה און־ליין. שעון הנוכחות הביומטרי הקיים היום מאפשר זיהוי ודאי ללא זיופים או העתקה.  

חזרה לדף הבית

macro-management - מערכת ניהול עסק
הלקוחות שלנו אוהבים את המערכת
5/5
נריה מנשה
נריה מנשה
קרא עוד
מערכת מעולה שנותנת מענה להרבה צרכים בעסק. ללא ספק המערכת עשתה לנו את החיים לקלים יותר וחסכה לנו התעסקות מיותרת בדברים לא נחוצים.
אליאנה רוזין
אליאנה רוזין
קרא עוד
הופתענו לגלות עד כמה המערכת טובה ויעילה! כבעלת עסק אוכל לומר שהמערכת הזאת היא מוצר חובה בכל עסק שרוצה להתנהל כמו שצריך!
דוד אהרונוב
דוד אהרונוב
קרא עוד
אנשי מקצוע מהרמה הגבוהה ביותר. נותן שירות סבלני, אכפתי ועם חיוך. אם כבר הולכים על מערכת ניהול, אז ללא ספק macro הם ההמלצה שלי.
הקודם
הבא

צרו קשר

מאמרים אחרונים שעלו לאתר

אהבתם את המאמר?

שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שתפו בווטאספ
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב email
שלחו למייל