מערכת ניהול מוצרים

מוצרים, קניות

ניהול מלאי מוצרים, אינו משימה קלה למרבית העסקים. למעשה מדובר באחת המטלות היותר קשות, הדורשות תכנון, סדר ומקב בכל עת. כאשר מדובר על עסקים אשר להם מאות ואלפי סוגי מוצרים שונים, הדבר מקבל חשיבות יתרה ובמקרה זה רק מערכת ניהול מוצרים יכולה לתת את המענה הנחוץ. מלבד היתרון המרכזי של מערכת זו, אשר נותנת אינדיקציה לגבי מה נמצא במלאי ומה לא, גם הנושא של התייעלות מקבל פנים חדשות. כך למשל ייתכן וכי לאחר מספר חודשי שימוש במערכת, תגלו כי מוצר מסוים נמכר בהמוניו לעומת מוצר אחר שדווקא איכזב הפעם, ובהתאם לזו תוכלו להכין את מערך המלאי הבא שלכם בדגש על חיסון בהוצאות.

מערכת ניהול מוצרים יצירתית

מערכת ניהול מוצרים באמצעות סנכרון עם הפעילות העסקית

מערכת ניהול מוצרים הדורשת רישום לכל מוצר כאשר נמכר, היא מערכת אשר אינה חכמה כלל ולרוב חסרונותיה עולות על יתרונותיה. כי בוודאי אינכם מעוניינים להעמיד עובד אשר יקליד תכף ומיד כל מוצר אם נמכר ואם לאו, ובוודאי שזו ידרוש מכם עלות נוספת וזמן יקר. א"כ הפתרון הוא שימוש במערכת המסונכרת עם יתר הפעילות העסקית, כגון סנכרון עם החנות האינטרנטית של העסקית, הקופה העסקית ואף עם חשבוניות היוצאות עבור לקוחותיכם.

ישנן מערכות אשר מציעות את כל אלו בחבילה אחת, כמו זו של מערכת ניהול עסק שלנו אשר בה תמצאו ביתר גם ניהול מלאי ומוצרים, ניהול זמנים ומשימות, עובדים והרשימה עוד ארוכה.. ככל ופעילות העסק תתרכזנה במקום אחד, כך קל יהיה לנתח את הפעילות העסקית ולהתאים את הצרכים השונים של העסק לשם התייעלות, חיסכון והגדלת ההכנסות שלכם.

כיצד לבחור את המערכת?

בחירת המערכת צריכה להיות מדוקדקת וקפדנית מצד אחד אשר תדרוש מכם לוודא כי היא עונה כל הצרכים השונים של העסק, ומאידך תאפשר לכם התנסות חינמית בדיוק עבור כך. כאשר תבחנו את המערכת אם באמצעות שימוש בגרסת דמו או באמצעות חודש ראשון מתנה, תוכל להסיק את מסקנותיכם ולהבין האם המערכת נוחה עבורכם ואם לא. גם התנסות עם אחד או יותר מעובדי החברה למשך זמן קצר, יכולה לתת לכם אינדיקציה ככל והעובד יכין את רשימת ההערות והדגשים בהם כדאי לשפר.

לסיכום: מערכת ניהול מוצרים היא ללא ספק מוצר חובה בעסקים המשווקים מוצרים רבים, יחד עם זאת וכדי להנפיק את המיטב מהמערכת, רצוי כי היא תתן מענה ליתר פעילותכם ותרכז את כל מה שהעסק זקוק לו במקום אחד.

macro-management - מערכת ניהול עסק
הלקוחות שלנו אוהבים את המערכת
5/5
נריה מנשה
נריה מנשה
קרא עוד
מערכת מעולה שנותנת מענה להרבה צרכים בעסק. ללא ספק המערכת עשתה לנו את החיים לקלים יותר וחסכה לנו התעסקות מיותרת בדברים לא נחוצים.
אליאנה רוזין
אליאנה רוזין
קרא עוד
הופתענו לגלות עד כמה המערכת טובה ויעילה! כבעלת עסק אוכל לומר שהמערכת הזאת היא מוצר חובה בכל עסק שרוצה להתנהל כמו שצריך!
דוד אהרונוב
דוד אהרונוב
קרא עוד
אנשי מקצוע מהרמה הגבוהה ביותר. נותן שירות סבלני, אכפתי ועם חיוך. אם כבר הולכים על מערכת ניהול, אז ללא ספק macro הם ההמלצה שלי.
הקודם
הבא

צרו קשר

מאמרים אחרונים שעלו לאתר

אהבתם את המאמר?

שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שתפו בווטאספ
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב email
שלחו למייל