מערכת ניהול יומן

מערכת ניהול יומן, עבודה מול מחשב

יומן פגישות, נועד לעשות סדר בזמני עובדי החברה ומנהליה. בחלק מהעסקים, סדר זה הינו קריטי והכרחי לצורך המשך פעילות שוטפת ומסודרת, כמו למשל מרפאות וקליניקות המוכרחים ביומן פעילות לשם הסדר הטוב ומניעת התנגשויות בזמנים בין לקוחות שונים. מערכת ניהול יומן נועדה בדיוק עבור מטרות אלו, ובאמצעות שימוש במערכת כזו תוכלו לשמור על סדר וזמנים של הפעילות העסקית.

כאשר מחפשים מערכת לעסק, יש לדעת כי חשוב לבצע מספר בדיקות מקדימות עבור אותה המערכת. הבדיקות מוכרחות להיות מקיפות אשר יכללו: בדיקה טכנית של המערכת, בדיקת קוד, אבטחת המערכת ואנטי וירוס ועוד. את אלו מומלץ לשלוח לחברה או אדם חיצוני אשר אמין דיו כדי לתת את חוות דעתו קודם השימוש במערכות אלו.

מזכירה, משרד, עבודה

גם טסטים "מהשטח" יסיקו עבורכם את המסקנות

מלבד בדיקות טכניות של מערכת ניהול יומן, חשוב לבדוק שהמערכת מתאימה לפעילות העסק. אם נמשיך עם הדוגמא של יומן מרפאה, רצוי לבקש מעובדי המרפאה לעבוד עם המערכת לצורך טסטים ובדיקות, ולתת ביקורות והצעות לשיפור כדי לקבל את המערכת המושלמת עבור בית העסק. טיפ זה הינו נחוץ, בשל העובדה כי לאחר התקנת המערכת עניין שדרוגו והוספת פיצ'רים תיהיה מורכבת יותר (בוודאי כאשר מדובר על מערכת פעילה אשר תצריך שימוש בשרתי פיתוח).

כמו כן גם עניין הסדר ותכנון אסטרטגי, כמו הוספת מידע ספציפי ודגשים מיוחדים אשר תרצו להזין אל תוך מערכת ניהול יומן לצורך ניתוח נתונים וכדומה.

מערכת ניהול יומן לעסק שלכם

חברת macro-management פיתחה מגוון מערכות ניהול עסק, הכוללות בין היתר גם מערכת ניהול יומן עבור העסק שלכם. אנו מציעים ללקוחותינו מגוון מסלולים החל ממסלול רכישה והתקנה חד פעמית של המערכת, ועד למסלולים חודשיים לשימוש ע"פ נפח השימוש. גם על עניין הפיצ'רים ופונקציות מורכבות ומותאמות עבור סוגי עסקים שונים, הוא אחד מהדגשים שנתנו עליהם את הדעת בעת פיתוח המערכות הללו.

יתרונות נוספות ומומלצות לשימוש במערכות השונות שלנו, הן עניין האבטחה והתמיכה אשר אתם זכאים לה כלקוחות החברה. על חשיבות אבטחת המידע והנתונים אין צורך לומר, ובשל חשיבות זו הצבנו מספר חומות אבטחה במערכות שלנו גם בנושאי אחסון המערכות וגם בעניין גיבויים ועדכונים תדירים במידת הצורך. כמו כן, חברתנו מציעה תמיכה טכנית ללקוחותינו, הכוללים מענה אנושי ועזרה במידה ונתקלתם בבעיה בעת ההפעלה או בכל נושא אחר.

קראו גם על מערכות נוספות

macro-management - מערכת ניהול עסק
הלקוחות שלנו אוהבים את המערכת
5/5
נריה מנשה
נריה מנשה
קרא עוד
מערכת מעולה שנותנת מענה להרבה צרכים בעסק. ללא ספק המערכת עשתה לנו את החיים לקלים יותר וחסכה לנו התעסקות מיותרת בדברים לא נחוצים.
אליאנה רוזין
אליאנה רוזין
קרא עוד
הופתענו לגלות עד כמה המערכת טובה ויעילה! כבעלת עסק אוכל לומר שהמערכת הזאת היא מוצר חובה בכל עסק שרוצה להתנהל כמו שצריך!
דוד אהרונוב
דוד אהרונוב
קרא עוד
אנשי מקצוע מהרמה הגבוהה ביותר. נותן שירות סבלני, אכפתי ועם חיוך. אם כבר הולכים על מערכת ניהול, אז ללא ספק macro הם ההמלצה שלי.
הקודם
הבא

צרו קשר

מאמרים אחרונים שעלו לאתר

אהבתם את המאמר?

שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שתפו בווטאספ
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב email
שלחו למייל