מערכת ניהול דוחות

מערכת ניהול דוחות לעסקים

סדר וארגון הם הבסיס להצלחה אצל כל עסק, וכדי שזה יקרה קיים הצורך בשימוש מערכת ניהול דוחות אוטומטיות. בעת השימוש במערכת זו, ניתן יהיה לעקוב אחר כל הנעשה בעסק, החל מניהול תפקידים והתנהלות העובדים, ועד למדידת איכות השירות והתייעלות העבודה. אך לא רק, גם דוחות לקוחות, דוחות הכנסות והוצאות מגיעים כחלק בלתי נפרד ממערכת זו.

אופן השימוש במערכת צריך להיות קל וברור, כדי שיתאים לכל אדם ויונגש לכל עובד. זו אחת הנקודות שכדאי לתת עליהם דגש בעת בחירת מערכת כזו לעסק, וכמו כן רצוי לבדוק כי המערכת עונה על הצרכים האמיתיים של העסק, כמו למשל בעלי מלונות ירצו דוחות מפורטות לגבי שימוש בחדרים לעומת כניסה לחדר האוכל וכדומה.

עסקים, טכנולוגיה

לרכוש מערכת ניהול דוחות או להשתמש באחת קיימת?

התלבטות זו מוכרת למנהלים רבים אשר להם כמות מכובדת של לקוחות ועובדים. כאשר בוחנים את האפשרויות, יש לתת דגש מרכזי לעניין המחיר. כדי להמחיש את הכוונה, ניקח עסק אשר לו 100 עובדים והוא צריך מערכת ניהול דוחות גם עבור 10,000 לקוחותיו. א"כ במקרה זה עלות שימוש חודשית במערכת קיימת יכול לנוע כ-30 עד 50 שח פר עובד ובתוספת של 500 שח עבור כמות הלקוחות. גם אם נניח וקיבלתם הנחה של עד 10%, עדיין מדובר בסכום שהוא גבוה ולכן האופציה של רכישת מערכת תעמוד על הפרק. לעומת זאת עסק קטן אשר לו כמות קטנה של עובדים ומועדון לקוחות מצומצם יחסית, שימוש לפי כמות עובדים ולקוחות תיהיה האפשרות הטובה ביותר עבורו.

עלות רכישת מערכת משתנה בהתאם לפיתוח הנדרש, ויכולה לעמוד בין עשרות אלפים בודדים ועד למאות אלפים. במידה ואופציה זו היא האלטרנטיבית מבחינתכם, רצוי להכין פירוט מלא של הפונקציות אשר ידרשו בעת פיתוח מערכת ניהול דוחות. במידת הצורך כדאי גם להיעזר בשירותי ייעוץ, ע"מ שיעשה עבורכם את העבודה בצורה מדוקדקת יותר וכזו אשר תענה על כל צרכי העסק. כמו כן חשוב לבדוק את עלויות תפעול מערכת כזו, למשל אחסון ושרתים הנדרשים עבור המערכת, תחזוקה ופתרון תקלות ועוד.

השירותים שחברתנו מציעה

אם חיפשתם מערכת ניהול דוחות אוטומטיות, אצלנו תמצאו מענה מתאים עבור שירות זה. אנו מציעים מגוון חבילות לבעלי עסקים בצורת תוכנה לניהול עסק, אשר חלקם עונים על צרכיהם של עסקים קטנים המעוניינים בתשלום פר חודש ולא ברכישה, וכמו כן אנו מציעים גם פיתוח מערכת כזו לעסקים גדולים יותר תוך חיסכון משמעותי בעלויות. היתרון בעבודה מול חברתנו הוא כמות הפונקציות הקיימות במערכות שלנו, ולכן גם בעת פיתוח מערכות אלו, תקבלו פונקציות במחירים זולים יותר מאשר הצורך בלהקים כאלו חדשים.

ע"מ לקבל הצעת מחיר מתאימה, ייעוץ ופרטים נוספים, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר או להשאיר פרטים ונשמח לעמוד לשרותכם ולהעניק לכם את המערכת המושלמת עבור העסק שלכם, וכזו אשר תענה על כל הצרכים הדיגיטליים שלכם.

עוד מערכות שאנו מציעים ללקוחותינו

macro-management - מערכת ניהול עסק
הלקוחות שלנו אוהבים את המערכת
5/5
נריה מנשה
נריה מנשה
קרא עוד
מערכת מעולה שנותנת מענה להרבה צרכים בעסק. ללא ספק המערכת עשתה לנו את החיים לקלים יותר וחסכה לנו התעסקות מיותרת בדברים לא נחוצים.
אליאנה רוזין
אליאנה רוזין
קרא עוד
הופתענו לגלות עד כמה המערכת טובה ויעילה! כבעלת עסק אוכל לומר שהמערכת הזאת היא מוצר חובה בכל עסק שרוצה להתנהל כמו שצריך!
דוד אהרונוב
דוד אהרונוב
קרא עוד
אנשי מקצוע מהרמה הגבוהה ביותר. נותן שירות סבלני, אכפתי ועם חיוך. אם כבר הולכים על מערכת ניהול, אז ללא ספק macro הם ההמלצה שלי.
הקודם
הבא

צרו קשר

מאמרים אחרונים שעלו לאתר

אהבתם את המאמר?

שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שתפו בווטאספ
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב email
שלחו למייל