מערכת לשליחת סמסים

שימור לקוחות, הינו הכרח לכל עסק המעוניין לשמור על יציבות כלכלית ולהימנע מהרפתקאות מיותרות בצורת פרסומים חדשים ורדיפה אחר לקוחות חדשים כל הזמן. ישנם תחומים רבים אשר צורך זה הינו חלק בלתי נפרד מהפעילות העסקית, כמו למשל חנויות פיזיות, אתרי מסחר וכדומה. מערכת לשליחת סמסים הינה אחת מהפתרונות היעילות ביותר לבעלי עסקים המחפשים דרכים לשמר את הלקוחות, ובכל להגדיל את הכנסות העסק.

הדגשים של מערכת לשליחת סמסים

כאשר עסק מחפש אחר מערכת לשליחת סמסים, עליו לתת דגשים על מספר פרמטרים אשר יתאימו לצרכי העסק. למשל: הקמת מועדון לקוחות עסקי אשר חבריו אישרו קבלת תוכן שיווקי בסמס, הינו רעיון מעולה לשם הצורך בשימוש זה. כדי למצות את הפוטנציאל במועדון כזה, רוב העסקים יציעו הנחות והטבות למצטרפים חדשים בידיעה כי כאשר אלו יחזרו לבצע רכישות חדשות בעסק, הטבות אלו השתלמו עבור שני הצדדים.

גם ממשק קל ונוח לשימוש הינו דגש שכדאי לתת עליו את הדעת, ולכן רצוי לבקש מערכת "דמו" לשם קבלת אינדיקציה עבור ממשק מערכת לשליחת סמסים. כמו כן פרמטרים כמו שליחת סמסים עבור כל לקוחות בפעם אחת, הינה יעילה במקרים בהם העסק יוצא בהנחות והטבות ללקוחותיו ובנוסף, חלוקת הלקוחות לפי קטגוריות "וסוגי לקוח" יכולה לסייע לסדר הטוב ושליחת סמסים ממוקדים יותר.

מדוע לבחור במערכת שלנו?

חברת MACRO-MANAGEMENT פיתחה מערכת לשליחת סמסים לבעלי עסקים, אשר תדע להתאים עצמה ע"פ דרישות העסק והלקוח. בנוסף שמנו דגש מיוחד על חווית השימוש ועל נגישות הממשק לכל אדם ללא צורך ברקע טכני במחשבים כדי לעבוד מול המערכת. לנו מגוון מבצעים והטבות מיוחדים לבעלי עסקים, אשר יחסכו לכם זמן יקר ועלויות פרסום מיותרות ובכך גם יגדילו לכם את הכנסות העסק.

macro-management - מערכת ניהול עסק
הלקוחות שלנו אוהבים את המערכת
5/5
נריה מנשה
נריה מנשה
קרא עוד
מערכת מעולה שנותנת מענה להרבה צרכים בעסק. ללא ספק המערכת עשתה לנו את החיים לקלים יותר וחסכה לנו התעסקות מיותרת בדברים לא נחוצים.
אליאנה רוזין
אליאנה רוזין
קרא עוד
הופתענו לגלות עד כמה המערכת טובה ויעילה! כבעלת עסק אוכל לומר שהמערכת הזאת היא מוצר חובה בכל עסק שרוצה להתנהל כמו שצריך!
דוד אהרונוב
דוד אהרונוב
קרא עוד
אנשי מקצוע מהרמה הגבוהה ביותר. נותן שירות סבלני, אכפתי ועם חיוך. אם כבר הולכים על מערכת ניהול, אז ללא ספק macro הם ההמלצה שלי.
הקודם
הבא

צרו קשר

מאמרים אחרונים שעלו לאתר

אהבתם את המאמר?

שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שתפו בווטאספ
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב email
שלחו למייל